Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Dobrý deň, potreboval by som počuť váš názor a prípadne navrhnutie zmeny na zloženie novej pc zostavy.

i7 2600k
http://www.alza.sk/intel-core-i7-2600k-quad-core-s andy-bridge-d201345.htm

Asus P8Z68 V pro
asus-p8z68-v-pro-d235978.htm

KINGSTON 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 Plug and Play
http://www.alza.sk/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz-h yperx-cl9-plug-and-play-d236124.htm

NOCTUA NH-U12P SE2
noctua-nh-u12p-se2-d146125.htm

CoolerMaster HAF 912 PLUS černá
http://www.alza.sk/coolermaster-haf-912-plus-cerna -d189911.htm

S tým súhlasím, aj plánujem ten zdroj predať a kúpiť si nejaký nový, ale to až nejak začiatkom budúceho roka.A čo sa týka grafickej tak momentálne tam mám Ati Saphire 5850 1GB...Upgrade grafickej karty budem robit zaroven zo drojom...

Využiješ takto výkonný základ? ( k čemu to má převážně sloužit/využití )
SB procesor s K je určen k přetaktování, jinak bez přetaktu má paradoxně menší výkon, nežli i7 2600.
Jinak to dohromady pasuje.
U "futronzdroji" spolehlivost 100%? Tak možná 50 %.

pc prevazne bude služit k pc hram a programovaniu...a co sa tyka taktovania tak samozrejme ze ho chcem taktovať...To bude prve co bude co nanmo spravym ked mi ho poskladaju ...Hodim nanom tak na 4,5Ghz čím budem mat pokoj určite na dost dlho...a ako som už pred chvylou písal, ten zdroj budem mať len dočasne

Ja si kupujem výkonnejší iba z toho dôvodu, lebo podla mňa za niekolko rokov budú aplikácie/hry a programy pri ktorích nebude podľa môjho názoru i5 2500k až tak vykonostne stíhať ako i7 2600k tak chcem mať na dlhšie pokoj...