Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI - VGA

Dobrý den,
mám grafickou kartu MSI 8800GTS která má jen DVI výstupy a snažím se jí zapojit do televize která má zase jen VGA vstupy. Koupil jsem si na to redukci z DVI na VGA ale když počítač připojím přes DVI kabel a VGA redukci k televizi tak mi to píše že není žádný signál (to samé dělá i jiná televize a CRT monitor).
Napadlo mě že se to musím v kartě přepnou nebo tak něco ale nic takového jsem tam nenašel...
Předem děkuji za jakoukoli pomoc.

dvi je výstup digitálny,vga je analogový,8800-séria nvidie nemala integrovaný videokoprocesor takže z jej dvi výstupov lezie von len čistokrvný digitálny signál/msi vyrábala aj určité série,kde bol na výstupe integrovaný koprocesor Philips,ktorý zabezpečoval analogový tv-out/,na pripojenie na analogový vstup nestačí redukcia,ale musíš použiť prevodník s elektronikou,inak sa dá použiť len redukcia dvi-hdmi,nie dvi-vga..