Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hádanka

Brý ráno lidi,o tohle se rád podělim...sice to má chodit mailem,ale jsem zvědavej kdo to uhodne :-D Odpověď vložim kdyžtak později ;-)

# # # Co je vetsí nez buh?
# # # Co je hroznejsí nez dábel?
# # # Chudí to mají.
# # # Stastní to potrebují.
# # # Kdyz to snís, umres.
# # #
# # # Tato hádanka se poslala do skolek a na univerzity:
# # # 85% detí znalo odpoved, ale ze studentu jen 17%

ruda 07.05.2006 10:20
ruda
To je podle me spravna odpoved! ;-):))
MaSo 07.05.2006 12:14
MaSo
Řešení jsem četl na hoaxu, ale u 4. a hlavně 5. otázky je odpověď (řešení) dost kostrbatá... Šťastn…
L-Core 07.05.2006 13:32
L-Core
Ono mi takových e-mailů chodí 10 denně, ani to nečtu, jelikož předmět bývá FW FW FW FW... A už to je…
Kráťa 07.05.2006 13:37
Kráťa
:-D jak řekl kdysi Host- vše důležité již bylo řečeno,tak proč sem nepastnout něco vymyšleného. Celý…
Maverick 07.05.2006 13:59
Maverick
Tak to je NIC, jo? To je síla, asi jsem chodil do nekvalitní školky... Pavel
Pavel 07.05.2006 14:42
Pavel
JJ je to nic- jen napátkou- když sníš nic (nic nesníš defakto), chudí mají nic....
Maverick 07.05.2006 15:01
Maverick
:-D zjest nic vo mne evokuje: x/0 = y/0 ]:)
IgorK 07.05.2006 17:57
IgorK
Nic si z toho nedělej. Jako správná odpověď byl uznán i petrolej. http://www.brno-online.cz/shark/te…
karel 07.05.2006 18:04
karel
Nee to si přečti znovu :-D:-D Čteš asi moc rychle a nebo jsi se inspiroval dopolednim tématem a přeh…
Maverick 07.05.2006 21:22
Maverick
Sice nevím, o čem je řeč, ale já vidím hrubku. :) Není lyra jako lira.
anarchist 07.05.2006 21:40
anarchist
no já nevím, ale myslím, že tam ta lyra má bejt
merlouska 07.05.2006 21:52
merlouska
Hele to jsem semka jenom pastnul z odkazu co psal karel...proto jsem to udělal přes quote :-p
Maverick 07.05.2006 22:01
Maverick
Nedej se! A lyra je správně. :))
karel 07.05.2006 22:03
karel
Jak říkám, neznám souvislosti (obsah odkazu jsem nečetl). Ale přišlo mi divný, že by někdo dostal za…
anarchist 07.05.2006 23:59
anarchist
Máš na mysli lyru a Liru?
Kráťa 08.05.2006 01:02
Kráťa
Kdepak nic, smazany e-mail to je :-P
Jan Fiala 07.05.2006 19:05
Jan Fiala
Měls dát titulek na třeba "1000x rozesílaný hoax", který nemohu uhodnout.
Kráťa 07.05.2006 17:55
Kráťa
Ty Kráťo ty ses na dnešek nevyspal moc dobře co? :-D Když tě rozhodí taková blbina ;-)
Maverick 07.05.2006 21:19
Maverick
Vyhajal jsem se dosyta (do samovolného probuzení). Nejde o to, že by mne to rozhodilo, ale chtít v p…
Kráťa 08.05.2006 00:24
Kráťa
Nee já odpověd znal....dal jsem to sem jen tak aby poradna nestála ;-) tamtu stránku jsem ani neznal poslední
Maverick 08.05.2006 22:18
Maverick

:-) Po přečtění provního řádku, jsme si řikal: "Že by to byla M?"
ale ostatní řádky neodpovídaj... Pro studenty, kteří na to nemaj:
Googlujte 8-), našel jsme odpoved a nic moc :-D na tohle fakt muže přjít jen člověk, který má hodně otevřenou mysl.

Ono mi takových e-mailů chodí 10 denně, ani to nečtu, jelikož předmět bývá FW FW FW FW...
A už to je i tady. To si nemůžeš vymyslet něco originálního a sám?
Ještě bývá na konci nějaké varování typu: "Rozešli to na 256 adres, nebo se ti vybije mobil!"
To by tady v poradně vypadalo úplně blbě.

:-D jak řekl kdysi Host- vše důležité již bylo řečeno,tak proč sem nepastnout něco vymyšleného. Celý text byl takto:

# # #
# # # Co je vetsí nez buh?
# # # Co je hroznejsí nez dábel?
# # # Chudí to mají.
# # # Stastní to potrebují.
# # # Kdyz to snís, umres.
# # #
# # # Tato hádanka se poslala do skolek a na univerzity:
# # # 85% detí znalo odpoved, ale ze studentu jen 17%
# # #
# # # Tuto zprávu posli dál 3 lidem a potom zmackni "del" a odpoved se Ti
# ukáze na
# # # obrazovce. Skutecne to funguje!
# # #

Jenže ty co trochu přemýšlí tak to vezmou pozpátku (když mail smažeš tak co to asi udělá;-)) takže jak už někdo řekl tak je to NIC :-p

To Kráťa: vim že je to pytlíkárna proto jsem ji dal do pokecu a nikoho jsem nenutil aby ji četl ;-) Jak by řekl námi milován zabanánovan velký M. tak tvoje minus :-D:-D:-D

Vyhajal jsem se dosyta (do samovolného probuzení). Nejde o to, že by mne to rozhodilo, ale chtít v počítačové poradně řešení hádanky, aby mohl autor vyhrát zlatou lyru (nebo co nabízejí na tom serveru s petrolejem), ještě ke všemu u 1000x přeposílaného e-mailu...
To sem může rovnou dát "čtyři svíčky.pps".