Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hádanka

Brý ráno lidi,o tohle se rád podělim...sice to má chodit mailem,ale jsem zvědavej kdo to uhodne :-D Odpověď vložim kdyžtak později ;-)

# # # Co je vetsí nez buh?
# # # Co je hroznejsí nez dábel?
# # # Chudí to mají.
# # # Stastní to potrebují.
# # # Kdyz to snís, umres.
# # #
# # # Tato hádanka se poslala do skolek a na univerzity:
# # # 85% detí znalo odpoved, ale ze studentu jen 17%

Ono mi takových e-mailů chodí 10 denně, ani to nečtu, jelikož předmět bývá FW FW FW FW...
A už to je i tady. To si nemůžeš vymyslet něco originálního a sám?
Ještě bývá na konci nějaké varování typu: "Rozešli to na 256 adres, nebo se ti vybije mobil!"
To by tady v poradně vypadalo úplně blbě.

:-D jak řekl kdysi Host- vše důležité již bylo řečeno,tak proč sem nepastnout něco vymyšleného. Celý text byl takto:

# # #
# # # Co je vetsí nez buh?
# # # Co je hroznejsí nez dábel?
# # # Chudí to mají.
# # # Stastní to potrebují.
# # # Kdyz to snís, umres.
# # #
# # # Tato hádanka se poslala do skolek a na univerzity:
# # # 85% detí znalo odpoved, ale ze studentu jen 17%
# # #
# # # Tuto zprávu posli dál 3 lidem a potom zmackni "del" a odpoved se Ti
# ukáze na
# # # obrazovce. Skutecne to funguje!
# # #

Jenže ty co trochu přemýšlí tak to vezmou pozpátku (když mail smažeš tak co to asi udělá;-)) takže jak už někdo řekl tak je to NIC :-p

To Kráťa: vim že je to pytlíkárna proto jsem ji dal do pokecu a nikoho jsem nenutil aby ji četl ;-) Jak by řekl námi milován zabanánovan velký M. tak tvoje minus :-D:-D:-D

Vyhajal jsem se dosyta (do samovolného probuzení). Nejde o to, že by mne to rozhodilo, ale chtít v počítačové poradně řešení hádanky, aby mohl autor vyhrát zlatou lyru (nebo co nabízejí na tom serveru s petrolejem), ještě ke všemu u 1000x přeposílaného e-mailu...
To sem může rovnou dát "čtyři svíčky.pps".