Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí XP hned po přihlášení

Zdravím,
mám problém s XP. Vždycky když se přihlásím, tak se celý počítač zpomalí, nejde pracovat se složkami ani soubory, nedá se připojit k netu ani to vypnout. Nejde dělat v podstatě vůbec nic. Naštěstí máme na tom počítači dva systémy, tak jsem to nechal celé zkontrolovat Avastem a stáhnul jsem trial NOD32 a ten taky nic nenašel. Nevíte co s tím může být? Ve chvíli kdy byl systém zapnutý nám kvůli bouřce zablikaly světla, tak nemůže to být tím? Už mi nejde ani tak o XP, ale spíš o složky a dokumenty které tam mám. Ale abych je dostal z plochy, tak mi nejdřív musí jít Windows. Přetáhnout to z druhého uživatele nebo systému nelze.

Předem děkuju všem, kteří by věděli co s tím a napíšou to zde.

vlez do nouzového režimu, msconfig.exe - tam nech zakázat všechno co se automaticky spouští po startu.
zkontroluj jestli pomohlo.

když jeden antivir nic nenajde, tak se nespouští druhý antivir, ale antispyware.
a neklikači si radši spustí nějaký ten hijackthis, a počtou si v logu.