Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezdotykovy teplomer

Zhanam lacny bezdotykovy teplomer, potrebujem zmerat orientacne teploty v rackoch, na siwtchoch, routroch a apeckach a podobnych bazmekoch, takze nemusi to byt nic ultrapresne, kludne odchylka stupen sem stupen tam, pouzitie len obcasne, takze cena by mala zodpovedat, vynimocne moze byt aj z Lidla a Tesca, kde inak zasadne nakupujem len potraviny;o).

OK, cenu jsi nespecifikoval... :-p K čemu datalogger? Necháš teploměr položený třeba měsíc v racku, pak ho píchneš do PC a v pěkném grafu si prohlédneš, průběh teplot...

Nebo si kup IP teploměr od Papoucha, ale s cenou tě asi nepotěším.
http://www.papouch.com/cz/shop/product/tme-etherne tovy-teplomer/

//edit: u toho Volcraftu můžeš ještě kouknout na tento levnější kousek:
http://www.e-voltcraft.cz/infracerveny-teplomer-ir -230.k100907

Nepotrebujem stale meranie teplot, skor teraz riesim v jednom racku, ze jeden switch sa mi zda vyrazne teplejsi ako ostatne rovnakej znacky, cize chcem zmerat ejho teplotu a na zaklade toho ho hodit na reklamaciu.
Podobne by som to vyuzil pri roznych AP co mam po strechach, ak by som nameral vyrazne vyssiu teplotu ako je rpevadzkova zacnem tam riesit chladenie.