Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pouze funguje jen jedno jádro ze čtyř.

Cau mám problém že my funguje pouze jedno jádro ze čtyř. Ve správci mám ve výkonu pouze jednu tabulku, maj tam byt 4. Slyšel jsem ze by to mohlo byt tim ze pri instalování windowsu se "neodkliklo podpora více jader". Tak pisu jestli se to neda udelat nejak jinak nez formátování. Napadlo me jestli není něco zakazaneho v BIOSU.
PROCESOR: procesor AMD Athlon II QuadCore X4 640 3.0GHz

OMG neinstaluj tam kraviny ovladace co si tam instaloval, ale napis sem co mas za HW (zistis pomocou everest home alebo SIW) nech ti niekto napise odkial mas tahat spravne ovladace.
Samozrejme ak mas len SP1 tak hned po instalacii je dobre ako prve instalovat SP3 (je na www.microsoft.com). Potom ovladace chipsetu, grafiky, zvukovky, LAN. Nic viac tam necpi.
Takze odznova cista instalacia :-)

Nechaj to este hodinu ked to nepojde tak to zrus, odinstaluj VSETKY antiviraky a anti-cokolvek a uz tam ziadne neinstaluj (stejne su vsetky nanic, len vsetko znefunkcnuju) a skus to SP1 znova. Ked to nepojde ani potom tak nainstaluj Win nacisto a SP1 restart, SP3 reastart, ovladace SPRAVNE. A potom uz neinstaluj nic, len aplikacie ktore nutne potrebujes (t.j. ziadne anti-neco, ziadne cistice, ziadne tunice).

Sem tatovi (56) dodal nový počítač, sice obyčejný dvoujádro na 3ghz,4gb ram a 500gb disk ale pořád x krát rychlejíš než athlon 2000,768ram a 80disk. No a druhý den tam měl na ploše program zrychlení počítače - i přes důkladný varování ať nic co zrychlení vyčištění nebo optimalizaci neinstaluje.
Tyhle píčoviny prostě přitahují.

Ze spisu:
Trikrat jsem k prodejne jednoty prisel, trikrat zase odesel. Zdalo se mi, ze me uvnitr nadprirozena bytost laka slovy "Pojd ke me, jsou tu prachy.", cemuz se nedalo odolat.