Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hellshare.cz a share-rapid.cz/ prozba

dobrí den mám prozbu nemám povoleny sluzby abych si kupil kredity a tak prosím někoho jesik by mi poslal kredity nebo sms a ja mu poslu podle velikosti kreditu na hellshare co mi posle tak mu poslu share-rapid.cz kredity protoze mám tam 800gb tak prosí někoho jesik by byl tak ochotnej protoze potřebuju neco stachnut a nemám na hellshare kredity děkuju

Nikdy jsem neměl z češtiny jedničku. Ale snažím se psát alespoň srozumitelně. Ta tvoje prasárna mě tak pobavila, že jsem měl potřebu reagovat (bylo to silnější než já). A to se ani nezmiňuji o obsahu dotazu.

Nechci Tě urážet nebo cokoliv jiného. Předem se i omlouvám, že ti do toho tak mimo kecám. Prostě jsem musel, promiň.