Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování Intel Pentium 4 2,8 Ghz

Zdarec všem. Mám jeden velký dotaz. Bráchovi jsem pořídil pc s procesorem Intel Pentium 4 2,8 Ghz a on by to chtěl přetaktovat alespoň na 3,0 Ghz.
Jeho konfigurace:
základní deska: Asus P4V8X-MX
grafická karta: Ati Radeon x1650pro 512mb AGP
procesor: Intel Pentium 4 2,8 Ghz HT
pamět: 1 Gb 512+512mb
zdroj: Eurocase 400w
hdd: 160 GB = windows xp home edition
hdd2: 40 GB = filmy
Dík moc za odpověd.
Jsem v tomto ohledu LAIK a jestli by to bylo možné tak to podrobně popsat kde to mam najít v biosu atd. Díky moc všem.

Změna předmětu, původně: Taktování (host)

Bráchovi jsem pořídil pc s procesorem Intel Pentium 4 2,8 Ghz a on by to chtěl přetaktovat alespoň na 3,0 Ghz.

No pořídil jsi mu opravdu pěknou vykopávku. Nic netaktuj, stejně to nepomůže. Máš mizerný zdroj a celkově je to celé staré.

mozna namet pro web designera fora, aby se prispevky zalozene treba pred rokem a vic zobrazovaly nejak jinak, jina barva pozadi pisma nebo nejaka vyrazna tecka pred nazvem prispevku nebo neco takoveho. :-)