Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazaný dokument rtf na USB klúči

Dobrý den,

poprosím Vás o radu,

na USB som mal dolezity rtf dokument,, nieco som v nom dopisoval, potom som USb odpojil a neskorej som siel ulozit veci v dokumente a zabudol som ze som ho predtym vybral a vypisalo nejaku chybu a ponuklo ulozit na plochu tak som to zrusil a neulozil, potom som si vsimol ze USb nie je v Pc tak som ho vlozil a siel ulozit ale neslo to tak som vybral usb a som myslel ze by to malo byt tak ako predtym bez tych novych dopisanych viet, no ked som pozrel na usb dokuent bol uplne prazdny ako to je možné? 3 mesiace práce a vsetky udaje fuč, ved by malo ostat to co tam bolo predtym nie? prosim ako sa to da obnovit? dokument rtf vypisuju 0 kb kapacitu

je to velmi dolezite

dakujem

diky PAvel, to si mi moc nepomohol, nzalohu som doma mal mesiac dozadu, tak len dopisat posledny mesiac :(, neda sa to ozaj nijako pozriet, neviem co sa tam stalo ked dokukent je ale je uplne prazdny ved preco to tak vymazalo?

to není o "pomoci", to je o "blbosti" (tvé vlastní). Ano, čte se to dost blbě. Ale NIKDO nebude za tebe zálohovat důležité soubory, nikdo to ani dělat nemůže - kromě tebe samotného. Radu jsi dostal, na flashky je nejlepší asi ta Recuva.

Smazalo se ti to proto, že flash je výměnné medium a windows zapisují na disky se zpožděním. PROTO je holý nesmysl mít důležitá data nezálohovaná na flashdiscích, a to i proto, že flashRAM jako médium jako takové je násobně náchylnější na poruchy než např. běžný plotnový disk.