Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalování - nerostart smart se nepustí a nevím jak vypálit DVD

Dobrý den,
chci si vypálit DVD a při kliknutí na "nerostart smart" se mi prostě neotevře čekám a furt nic.

a za 2. bych prosila (pokud mi pomužete s prvním problemem) o navod jak v tom neru pak vypálit disk DVD (dvd-r) Aby mi šel v DVD přehrávači (LG DV8900C).

Změna předmětu, původně: Vypalování
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(LaKr) (Kráťa)

Jo film. Máš dvě možnosti. Podíváš se, jaké formáty podporuje tvůj přehrávač a pokud třeba *.avi, vypálíš ten film v *.avi (lehoučké).
Pokud tvůj přehrávač umí pouze DVD formát, musíš mít ten film v DVD formátu (těžké na převod - pokud to už tak nemáš).
No a nejdůležitější věc. Pokud máš ten film na DVD a v tvém přehrávači to hraje, tak pouze "zkopírovat disk". V čem a na čem ten film vůbec máš?