Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Frezlý PC

Po opravě sítové karty na zakladni desce jsem zapojil PC a po třech hodinách se to seklo tak jsem to restartnul chvilí to najizdelo a pak se to opět seklo tak sem dal znova restart a potom už to nechtělo do windowsu najet vůbec,prostě když ted zapnu PC tak mám černou obrazovku a pc se nechce rozjet:-( cim by to mohlo byt??

a jak jsi "opravoval" síťovou kartu na základní desce:?:

Pokud jsi měl desku v reklamaci, tak předpokládám, žes ji měl celou venku a odebral jsi i CPU. Pak předpokládám, že jsi CPU očistil od staré pasty a nanesl (SPRÁVNĚ) pastu novou a rovněž jsi správně usadil chladič.

"Opomenutí" kteréhokoli kroku, nebo jeho špatné provedení má za následek výše uvedené chování, někdy pak i zničení některých komponent, jako CPU nebo deska.

Byl sem v bource na PC a asi do toho střelilo nešel net,ale zajimavé pred rokem sem čekal take na zakladni desku ale ta byla vyměněna dělalo mi to takove barevne pruhy na monitoru ale štve mě to ze oni to opravili 3 hodiny to yelo a ted zas toe nefunkčni jak sem psal nechce mi to najet do windowsu