Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook nemůže najít domácí wifi síť

Zdravím.

Mám připojení k netu od UPC, od modemu vedle kabel do Wifi routeru (D-link, zabezpečený), z routeru do stolního PC a Wifi signál do netbooku.

Problém je následující: Včera nám v baráku vypli elektřinu a od té doby netbook náš router nemůže najít. Mobily ho najdou bez problémů. Zkoušela jsem zadat údaje ručně, nebylo to nic platné. Stolní PC se k internetu přes router připojí bez problémů, zrovna tak jako mobily. Tak kde je zakopanej pes? Netbook má op. systém WinXP Home ed. SP3. Poradíte prosím?

nikoli. v routeru vlezeš do wireless sekce, a místo wep/wpa šifrování zvolíš nic. (staré klíče si poznamenáš)
číslo kanálu vidíš tamtéž. pokud je tam "auto", zvolíš ručně něco z kanálů 1-11. inssider na notebuku by ti řekl, jestli se rušíš se sousedem.

vidí ten notebuk vůbec nějaké wifi sítě? není wifi na ntb omylem vypnuto?

návštěva s notebukem/mobilem vidí vysílání tvé sítě? nechcípl router po bouřce? aspoň máš důvod koupit router s rychlejším wifi, minimálně "lite-n", jestli tvé notebůů umí normu 802.11n.