Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím otevřít soubor ve Word 6.0

Zdravím, mám od firmy zaslané dokumenty popisu strojů a jsou uložené ve "Word 6,0"(alespoň tak mi to píše) já mám instalované office XP a tyto soubory v něm nelze otevřít, tak jsem vyhrabal ještě staré office 95 a v něm tyto soubory sice otevřu ale jsou v tam data cele zpřeházené takže jsem se chtěl zeptat jestli existuje nějaký program v kterém bych tyto soubory otevřel korektně ve správné podobě a formátování a mohl si je třeba zkopírovat nebo uložit ve zmíněných office XP. děkuji předem

Měl by to umět otevřít i XP-čkový WordPad (v Příslušenství), ale obávám se, že ten Váš soubor bude asi nějak poškozen. Není totiž důvod, aby jej OpenOffice či novější MS Office nepřečetly v původním stavu.
Shodou okolností mám na svém počítači soubory vytvořené ve Word 6.0 a bez problému je otvírám jak v MS-Office 2003 tak i v OpenOffice 2.0 (včetně číslovaných odstavců).

Nedokážu posoudit jestli je soubor poškozen,snad jestli na to má vliv to že těch souborů je 10 a byly ještě dány do raru.Z toho jsem je rozbalil a dál mi to píše že je nelze otevřít že jsou vytvořeny ve Word 6.
WordPad jsem zkoušel také a píše to: "Nelze načíst Word pro Windows 6.0 souborů"