Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaheslovany hdd

hoj lidi mam takovi problem z niceho nic se mi dalo na hdd heslo a ja nwm co mam delat precetll sem si nake clanky a skusil jsem i seriove hesa jako je 6 nul ,zadat jen enter nebo 12345 ae nic neslo nejde ani naformatovat kdyz dam instalacni cd windovsu a ani preinstalovat windovsi proste nic nema nekdo radu co mam delat na internet se moc nedostanu byl bych rad abyste mi odepsali prinejlepsim na mobil predem dekuji za radu :] tel cislo.:776217xxx
[mod]Ve tvém vlastním zájmu odstraněno telefonní číslo, odpovědi hledej jen tady (Rce)[/mod]

Samo se dalo? Jestli heslo nevíš, můžeš HD vyhodit. Heslo je od toho, aby se tam nikdo neznalý hesla nedostal. Proto neexistuje žádné univerzální heslo. Jediná možnost by možná byla kontaktovat výrobce HD spolu s dokladem o nákupu, případně HD reklamovat jako vadný (když se tam heslo dostalo samo).

ve které chvíli to po tobě chce heslo - to je z biosu, před startem systému?
ten disk je z původního pc kde předtím fungoval, a teď je v jiném pc?
to je pc / notebuk? značka?
je to disk se systémem, nebo jde o externí usb disk?

ale protože jsi pořádně nic nenapsal a chceš to stejně zformátovat, je nejlepší pc odnést do servisu.
vlastními silami: co na disk říká nějaký bootovací partition manager. přidat disk do druhého pc a podívat se co mu je, jestli ve windows uvidíš obsah, práva k disku a k adresářům.