Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Email se sám odesílá

Ahoj. Mám celkem velký problém. Kdysi jsem posílal na jeden email poptávku po jednom zboží a od té doby se mi ten email posílá automaticky v intervalu cca 1 hodina. Takhle se mi posílá už přes měsíc, takže složka odeslané je narvaná k prasknutí. Prosím o pomoc, protože mi tohle hlava nebere.

Změna předmětu, původně: Email se sám odesílá!!! Prosím o pomoc (host)

Když je počítač úplně vypnutý, tak to tedy nebude z počítače. Leda že by se to odesílalo těsně před vypnutím, nebo hned po zapnutí. Je to takový fofr, že si toho ani nevšimneš. Navíc se to odehraje na pozadí a nevíš o tom.
Mohl bys sem dát zdrojový kód nějakého toho e-mailu? Někdo určitě mrkne na hlavičku a z ní se pozná, ze které IP to šlo a může se vylučovací metodou pátrat dál.
Podívej se na počítači, co se ti spouští při startu.

Takže hlavička here:

Reply-To: =?iso-8859-2?Q?Ji=F8=ED=20Prek?= <prek.jiri@seznam.cz>
Subject: =?us-ascii?Q?Kladkovy=20luk?=
From: =?iso-8859-2?Q?Ji=F8=ED=20Prek?= <prek.jiri@seznam.cz>
Date: Fri, 10 Jun 2011 17:31:50 +0200 (CEST)
To: susene.drevo@seznam.cz
Message-Id: <wb2ysufcxvdxuri7a8yinxta.1307719848087@email.andr oid.com>
Content-Type: multipart/mixed; boundary="----IQV029AU7S116BVJYM8LHRMGEVH0TE"
Mime-Version: 1.0

Tak to vypadá že je problém pryč. Odstranil jsem účet na mobilu a zatím dvě hodiny utekly a nic se neodeslalo. Tak to nechám do večera a pak to zkusím znovu nakonfigurovat a doufat že to bude v pořádku