Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB 3.0 - predstavuje jeho absence do budoucna nejaky problem?

Dobrý den, prosim o radu.
budu si kupovat ntb, ktery bohuzel nema USB 3.0. Predstavuje jeho absence do budoucna nejaky problem, treba ze se zacnou vyrabet flashky jine velikosti (urcene pro USB 3.0), ktere nepujdou zasunout do portu urcneho pro USB 2.0?
Dekuji za odpoved

Změna předmětu, původně: USB 3.0
Změna kategorie, původně: Software (host)

Ja pouzivam eSATA denne a realna rychlost je super, ale myslim ze USB 3.0 ma buducnost, dovodov je viacero...

- eSATA maju niektore stolne PC, niekolko externych HDD, velmi malo multimedialnych prehravacov a to je asi tak vsetko.

- USB 3.0 maju a budu mat okrem PC a ext. HDD aj notebooky, netbooky, multimedialne prehravace, USB kluce, mozno mobily, tablety...

K tym poznamkam o kopirovani - myslim ze sa tu zabudlo na casty prenos legalnych dat vo forme domaceho videa, nielen z (HD) kamier ale uz aj z fotakov a mobilov lezu "gigabajty" videa v HD, jasne, aj tieto zariadenia to musia podporovat a nebude to mozno rychly proces, je tazke odhadnut ako sa chyti nova technologia, ale je to USB, kazdy to pozna a je to spatne kompatibilne a to je velka vyhoda, preto tomu verim.