Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router a připojení k internetu

Dobrý den, mám router ,,Belkin Wireless G Router,, a po připojení kabelu od internetu se na routeru nerozsvítí ikona internet a i po nastaveni routeru se k internetu nepripoji. Kdyz jsem router zkousel jinde ikona internetu se rozsvítila ihned po pripojeni kabelu, s tim rozdilem ze kabel by napajen pro wifi antenu, myslim ze se to nazyva PPoE. Kde mam hledat chybu? Děkuji za radu

tvoje několikařádkové dotazy bez teček a čárek nejdou číst, vepř aby se v tom vyznal.

ta konfigurace ip je ok, dává smysl (a nastavuje se ve wan rozhraní routeru).
horší je to s tvým routerem který svítí a nesvítí, a já se z té nekonečné litanie nejsem schopen dočíst proč.
není jasné kdy router napájíš nebo kdy spoléháš na poe - nebo proč se o něm vlastně zmiňuješ.

zavolej někoho z baráku komu to ukážeš na vlastní bulvy, moc do toho nebudeš kecat, a on už si poradí.