Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firmware - který a jak nainstalovat?

CHci si aktualizovat na mobilu Samsung GT-C3300K firmware. našel sem si stránku: firmware.sgh.ru kde sou na muj mobil celkem 4 firmware. A já se tedy ptám kterou verzi bych si tam měl dát. Respektive kterou mi doporučujete.
a otázka č2. - Jak nainstalovat firmware do mobilu. (nemám kabel od mobilu ale pisničky si tam dávám tím stylem že si dám pamětovku do čtečky a zase zpátky do mobilu.) Díky všem
Změna kategorie, původně: Programování
Změna předmětu, původně: Firmware (karel)

pokud se ptáš takovým způsobem, pak je jediný správný firmware ten, který máš ve svém mobilu právě teď.

Ten kdo flashuje FW by měl vědět proč tak činí, jak se to dělá, CO vlastně flashuje, a co dělat v okamžiku, kdy proces flashování selže.

edit: prázdniny jsou nuda, co? ]:)