Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opakující se viry

Jednou za čas nám antivirová kontrola najde viry...jsou to pořád ty samé a je to ve složce Data aplikací/Sun/Java
Vůbec netuším, kde se tam berou, vždycky se jednou za čas objeví.

[viroid2bf.png]

Jestli potřebujete nějaké doplňující informace, ptejte se, nevim, co je důležitý:-D

Jako když to trošku přeženu tak AVG když ti najde vira tak je to planý poplach. Protože kdyby v počítači byl skutečně vir tak AVG a) ho nenajde b) vir najde avg a umlčí ho.

Vypni AVG a zkus zkontrolovat nějakým antivirem jako třeba nod cz /-- vypni to avg + nainstaluj zkušební verzi plus aktualizaci a pusť test/ nebo jednodušší pusť iexplorer najdi seznam.cz a na něm je seznam lištička která se dá stáhnout i s antivirem - očesaným NODem na otestování systému.

Jak jsem se díval podle obrázku antivir AVG zrovna vehementně scanuje obrázky *.jpg tak kdoví jestli se neuťal...8-)