Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po reinstalu skype nfunguje PLATNÉ!!! přihlášení

Reinstaloval jsem win7 nahrál poslední verzi Skype chci se přihlásit a ono to píše špatné jméno a heslo! Dokonce jsem zkopíroval před reinstalem složku původního účtu z appdata...roaming...skype a vložil zpět do nového. Stále špatné heslo, přesto že je správné.
Nevím jestli je to známý problém zkoušel jsem i mr. googla ale...
Díky za rady.

Bohužel nemám a pokud nakopíruju zálohovanou původní složku ze starého skype do nového, bývalo vždy tak že jsem nemusel nic řešit jen zapnout nově nainstalovaný skype a rovnou najet do účtu aniž bych vůbec psal jméno a heslo, pač se nakopíruje celé nastavení i s automatickým přihlášením. Bohužel nyní píše nesprávné heslo nebo jméno!!! Jak to???

Nema smysl kopírovat složku, protože kontakty jsou uloženy na serveru a když s eke Skype přihlásíš, tak se ti natáhnou.
Možná jsi před tím udělal spoustu neplatných pokusů a tvůj účet je zablokovaný - obrana proti hádání hesla.
Obrať se na podporu Skype.

Byt tebou spravim uninstal a nasledny instal noveho Skypu. Tym, ze si prepisoval jeho data si ho mohol poskodit, pretoze si ich prepisoval starsou verziou.
Ak by to enfungovalo skus si resetnut heslo cez forget password a prihlasit sa s nim.