Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po reinstalu skype nfunguje PLATNÉ!!! přihlášení

Reinstaloval jsem win7 nahrál poslední verzi Skype chci se přihlásit a ono to píše špatné jméno a heslo! Dokonce jsem zkopíroval před reinstalem složku původního účtu z appdata...roaming...skype a vložil zpět do nového. Stále špatné heslo, přesto že je správné.
Nevím jestli je to známý problém zkoušel jsem i mr. googla ale...
Díky za rady.

Byt tebou spravim uninstal a nasledny instal noveho Skypu. Tym, ze si prepisoval jeho data si ho mohol poskodit, pretoze si ich prepisoval starsou verziou.
Ak by to enfungovalo skus si resetnut heslo cez forget password a prihlasit sa s nim.