Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s uživatelským účtem na XP.

Zdravíčko,

vyskytl se mi problém s mým uživatelským účtem na Windows XP Professional Service Pack 3.
Když jsem to nainstaloval, byl tam automaticky nastaven uživ. účet. Přivlastnil jsem si ho a dal jsem si na něj heslo. Dále jsem vytvořil další dva účty pro mou rodinu.
Když jsem ráno zapnul PC, automaticky mě to přihlásilo k mému uživatelskému účtu u kterého mám heslo. Tak jsem na internetu hledal jak to vypnout a stáhl nějaký MicrosoftFix aby se to už nestalo. Když jsem poté restartoval PC, můj uživatelský účet ze seznamu uživatelů na úvodní obrazovce nebyl. Spustil jsem PC ve "stavu nouze" a účet tam je.

Prosím, nevíte někdo jak to nastavit zpět aby můj účet byl vidět v seznamu na úvodní obrazovce při startu PC?

Předem děkuji.

Todle nějak nechápu. Vytvořil jste si účet na který jste si dal heslo. A dále pak další účty. A když jste zapl PC tak Vás to přihlásilo automaticky k svému účtu místo toho aby se tam ukázaly účty a z nich jste si mohl vybrat ke kterému se chcete přihlásit. A pokud dobře chápu to, že Microsoft Fix jste si stáhl proto, aby se nestávalo to, že vás to bude stále připojovat k vašemu účtu? A poté Váš účet zmizel. Já bych doporučil jít zpět do stavu nouze a tam všechny účty zrušit ty co jste vytvořil a na vašem účtu zrušit heslo. Pak PC restartovat a nechat ho normálně naběhnout. Mělo by se to automaticky přihlásit k Vašemu účtu, jelikož jste Administrátorem. Pak zkuste ty účty zas znova vytvořit