Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který OS (windows) byste doporučili?

Tak už se mi ty počítače na reinstall sbírají a já se chci zeptat - který WIN (ne nižší než XP) byste mi doporučili? Který je nejméně náročný?

Moje počítače jsou(ram/proc./graf):
1. 1024MB/1,2GHz/64MB
2. (notebook) 256MB/2,4GHz/???

Je win7 náročnější než XP? A XP profi/home edition? Jaký je mezi profi/home rozdíl?

Prosím vyhněte se Vistě, =< Win 2000 nebo non-windows... Chci, aby na tom šly hrát hry. (Aby šly nainstalovat a počítač s nima nedělal cavyky...)

Díky moc všem.

Tak vám všem díky, evidentně to pomohlo - pozakazoval a povypínal jsem všechny blbiny, odinstaloval nesmysly a pořádně se to zrychlilo. Hlavně když jsem vypl AVG antivir. Pryč s takovou hrůzou,hezky avastík. Ten avg nejde odinstalovat - vždy při uninstallu neodpovídá. Těžko říct. Je vypnutý a zakázaný, tak co.

REinstallu a výměně ram se ale tento ntb stejně nevyhne.

Ještě jednou díky.