Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenačte OS..

Čau, včera se mi nějak rozbil v novym pc hadr 500gb. Tak sem chtěl přehodit ze starýho pc. Zapojil sem,Bios ho našel všechno ok. Potom mi to vyhodilo hlášku jestli chci spustit win obvyklim zbůsobem atd. Dal jsem jako obvykle a na najednou blue screen,a restart nevíte někdo co stím. Napadl mě formát ale nechci ho dělat zbytečně když si nejsem jistej nemohl by někdo poradit prosím ?:-)

Neexistuje ziaden divnej BIOS na vistu. Keby to potrebovalo ovladace tak ta to ani nepusti na vytvaranie oddielu ale napisal by ti ze nevie najst disk alebo BSOD.

Bud to mas blbo zapojene alebo tam mas nejaky iny HW problem, a mal by si ten disk uplne vymazat killdiskom nech sa zmaze aj MBR.

Mozes skusit aj tie Win7, tie mozu byt trochu menej dementne (dementne spravanie je u MS vytvorov uplna klasika)