Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facecam 300 (Genius)

Dobrý den mám problém. Po nainstalovaní driveru webkamery, mi kamera sice sviti ale nefunguje, kdyz ji zasunu do usb uděla to zvuk, ale pocitac nic nenajde, a proto kamera nefunguje. Musím tedy přes systém>hardware>správce zařízení>tam kliknu na žlutý otazník a nainstaluji ovladac(u ktereho je napsano ze neni nainstalovany) potom se kamera rozjede. Když ovšem pc vypnu a znovu zapnu, už zase nefunguje a musím stejnou akci přes správce zařízení opakovat znovu. Prosím o pomoc. Předem děkuji. (mám windows xp)

Kdy už se lidi naučíte nekupovat šunty? Genius mi nesmí do baráku, za skoro stejnou cenu se dají koupit Logitechy s funkčními a bezproblémovými ovladači.

Hardware ve správci odeber, následně odpoj od PC a konečně odinstaluj ten SW/ovladače od Geniusu.

S instalací postupuj přesně podle návodu ke kamerce.

Udělala jsem to podle vasi rady a kamera se mi nainstaluje zapojím ji do usb, vyjede mi ze ovladac je nainstalovan a pripraven k pouziti, kdyz ovsem kameru zapnu najede mi tabulka: ERROR during capture, error code=80070001 a hned vedle tabulka: Stopping capture (Device lost). Select new capture device. Nevíte co by to mohlo být?

Mozna s krizkem po funuse, ale i ja jsem mela podobny problem, mordovala se s tim pekne dlouho a pak si vsimla, ze sice instalacni CD ma oznaceni 300X, ale kdyz jsem je stahovala jeste z netu, tak tam byl na obrazku jiny model kamery. Ta cerna mala je totiz model FaceCam 300 a patri k ni jiny ovladac!