Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KMPlayer po čase přestane přehrávat titulky

Zdravím,

jsem skoro rok spokojeným uživatelem přehrávače KMPlayer a nikdy jsem s ním neměl problémy.

Asi před měsícem mi přestal přehrávat titulky, neřešil jsem to a přeinstaloval ho. Opět to šlo zase jak by mělo - ale zase po nějaké době z ničeho nic titulky přestal přehrávat. Poté jsem to přeinstaloval ještě jednou aby to šlo. No a v průběhu týdne jsem přeinstaloval i Windows (ne kvůli přehrávači samozřejmě).

Nicméně je mám nějakou dobu již přeinstalované a přehrávání šlo v pohodě. Jenže před chvílí mi titulky zase vypadly a nejdou načíst - jak je to možné?

Mám úplně stejný problém, vždycky po nějakém čase se mi přestanou objevovat titulky. Koukám třeba na seriál, u jednoho dílu jdou, ale když tam přetáhnu další díl a pak přetáhnu nové titulky, tak ty už nejdou. Když restartuju počítač, opět všechno nějakou dobu funguje... Mám W Vista.