Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Červená obrazovka

Dobrý den, dnes jsem zapl PC a oběvila se mi lehce červená obrazovka, naštěstí ještě vidím Ikony,Písmo, vše ale je vše červené jako 2 barvy červená a trochu zašedlá. Mohlo to bý třeba že jsem včera dal zalohování, a špatně jsem ukončil PC? A nebo přehřátá grafická karta?

OS: Windows 7 Ultimate 32bit
GPU: nVIDIA GeForce 8880 GTS 512MB
RAM: 3072MB
CPU: Intel Pentium [4] 3.01 Ghz

Zálohováním to asi nebude a přehřátím bezprostředně po zapnupí taky ne.

Zkus při spuštěném počítači (jemně!) zakvedlat koncovkama VGA/DVI kabelu na monitoru a PC. Případně opatrně zahýbat grafickou kartou. Můžeš taky zkusit kartu vytáhnout a očistit její sběrnici (gumou na tužku) a vyfoukat její slot na základní desce. Pokud to nepomůže, můj tip je hw závada grafické karty (několikrát jsem už viděl a taky zažil něco podobného).