Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spíte ve tmě?

Ptám se na tohle: v místnosti kde obvykle spíte (nechť je prohlášena za ložnici) máte v noci velkou tmu, tj. řekněme roletu nebo jen záclony na oknech?

Ptám se vpodstatě jen tak, jsou nějaký výhody/nevýhody spánku s "přirozeným nočním světlem"?

Pavel

loading...

Jak píšou jiní, tak klasika: skrze žaluzie mě svítí do cimry poulička, su v druhým štoku a tak mám tu lampu v úrovni oken, takže žaluzie jsou trochu otočený nahoru, alespoň mě nikdo z ulice nenahlíží do oken (šmíráků je všude plno).
Světla je v pokoji tak trošku, aby to nevadilo při spaní a dá se u toho sexovat, v přílišné tmě to není taky ono.

Jsi mi tím připoměl, jak si to rozdají lord s lady. Lady leží jako prkno, žádná vášeń a lord říká:
"Miláčku, co je s tebou?"
"Já nevím, jsem nějaká přetažená. Snad kdyby bylo nějaké světlo..."

Lord zavolá sluhu, dá mu lucernu a řekne mu, aby svítil. S lady to ovšem nic nedělá. Lord tedy vstane, přikáže sluhovi, aby se věnoval lady a sám stojí s lucernou vysoko nad hlavou. Lady vášnivě řve a lord vítězoslavně sluhovi říká:
"Vidíš Jean, takto se svítí!"