Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdratovy gamepad - 2,4GHZ

Zdravím, mám dotaz, chci si koupit na pc gamepad xbox controller bezdratovej .. pracuje na frekvenci 2,4GHZ a už mám jeden gamepad bezdrátovej od Logitechu a ten pracuje taky na 2,4GHZ, muže v tom bejt nějakej problem? .. Jako větší odezva.. ovládání obou gamepadů nebo něco takové'? Jinak i kdybych měl zapojenej jen jeden gamepad tak snad opoždění žádné nebude ne? .. S xbox controller nemám zkušenosti ..

Gamepad http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/PC/Herni-Pr islusenstvi/Gamepady/Microsoft-Xbox-360-Wireless-C ontroller-for-Windows-PC/X360.html nic jiné k tomu dokoupit nepotřebuji?

Tak jsem příšel na to, že zmáčknu ten přímač a na xbox jedno ze 4 tllacitek nahore a na gamepadu se kolem toho loga rosviti 1 dioda, pak třeba na druhym xbox gamepadu zmacnku dvojku a recaiver a rozsviti se na gamepadu didody c.2. Takže by to mohle fungovat i na jeden recaiver .. Ale nwm jestli to neni kravina :D