Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VOIP brána - kam připojit síťovou tiskárnu?

Dobrý den.
CHtěl bych k routeru připojit VOIP bránu, která má 1x WAN a 1x LAN. Můžu k té bráně připojit ještě síťovou tiskárnu? Třeba od routeru kabel do brány do WAN a tiskárnu do LAN, nebo je to jedno?
Děkuji
Změna předmětu, původně: VOIP brána (LaKr) (Kráťa)

To vím, ale po připojení brány už bych neměl v routru volné místo pro tiskárnu, tak mě napadlo, jestli by ta brána nemohla sloužit zároveň jako svitch. A kdybych v routeru i místo měl, tak tímto by mi odpadlo jedno vedení kabelu přez dvě místnosti.

pokud se ta brána umí přepnout do bridge, tak to možné je. Za natujícím zařízením, jak jistě uznáš, je síťová tiskárna nesmysl...

Pokud bridge neumí, je ještě možnost předřadit voip bránu před router (ale pozor na IP rozsahy, aby nebyly stejné)