Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mobil z číny

Ahoj,
koukal jsem na DealExtreme a zaujal mě tento telefon - http://www.dealextreme.com/p/3-5-capacitive-androi d-2-2-dual-sim-dual-network-standby-quadband-gsm-t v-cell-phone-w-gps-wi-fi-70778 - Vypadá jako HTC, což zřejmě není, tak jsem se chtěl zeptat, jestli o něm někdo něco ví.
Jestli běží plynule, fungujou na něm všechny aplikace apod ... Nebo jestli je to jenom nefunkční náhražka.

Předem dík za odpověď

Moc se mi líbí jak tady každý mobily z číny pomlouvá a většina z nich nemá žádné zkušenosti....stejně ty co mají v kapse a myslí si jaké mají značky a kvality jsou taky z číny....Já mám zkušenost tuto:koupil jsem si na nejmenovaných stránkách nabízejících produkty z číny mobil...značky W008 (reklama jak sviňa) :-) Jsou to už skoro 3 roky a stál mě 2500kč Mobil má digi i analog tv,wifi,java,foťák,2 baterie a je na 2 sim....po necelých 3 letech už uvažuji o koupi nového,ale proč vlastně,když stále vše funguje...navíc nechápu ty časté pomluvy baterii..já k němu dostal 2 a stále používám tu první...pravda vydrží už jen 3-4 dny.....Další mobil časem koupím určitě zase z číny,protože nebudu podporovat 30 parazitů,kteří se na tom přiživují,než se nám to dostane do obchodu....a navíc proč dávat za mobil 14 000,když můžu mít skoro stejný za 3 000.Nejsem magor.

dekujeme, ze si po roce a pul od polozeni dotazu vsem sdelil, jak jsou mobily z Ciny super, ale

proč dávat za mobil 14 000,když můžu mít skoro stejný za 3 000.

na to zapomen. To ze neumis mobil za 14.000,- vyuzit je tvuj problem, ale mobil za 3.000,- z Ciny se takovemu nevyrovna. Staci se podivat na vykonova srovnani mobilu a zjistis, ze "cinske" mobily s podobnym vykonem stoji minimalne 8.000,-. To je samozrejme porad levnejsi, ale zdaleka neni ten cenovy rozdil takovy, jak si najivne myslis.

jj, proste mobily z Ciny jsou levnejsi, ale ne o moc a hlavne za to nemuze nenasytny distributor, ale zakony EU "chranici" zakazniky. Jeden "cinan" zrovna otevrel obchod v Nemecku - dvouleta zakonna zaruka (oproti cinske jednolete) a sup cca. 70USD navrch. :-/

Mám asi dva měsíce první generaci ZTE Blade a ne kvůli stylu. Je mi jedno, co na tom je napsaný, stál mě novej 1600, má záruku 24 měsíců a Android. Jako druhej telefon na hraní si a poslech hudby je dostačující. Na HTC Sensation mám slušně stabilní a funkční verzi Cyanogenmodu 10 (Android 4.1.2) a s Bladem dělám pokusy.

Ja mam ZTE Blade stale jako svuj hlavni mobil, porad jeste jsem na Androidu 2.3.7, ale chystam se do nej nahrat Android 4.2 (jeste pockam az to bude radne ozkouseny a updatovany, zatim ten clovek co tu ROMku na to uvaril dela zaplaty kazdych 14 dni a nechci to porad preinstalovavat, takze pockam).

Co tim chci rict je, ze u Androidu je nejdulezitejsi mit "komunitni" telefon, aby byli dobrovolnici, kteri na nej vytvori updaty na nove verze Androidu.

Chtel jsem si poridit Huawei Honor 2, na ten vsichni pejou hrozne chvaly, ale zatim na nej je jen oficialni Android 4.0.3, takze jeste pockam, jestli se to nejak vyvine.