Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vertrigo a veřejná IP

Zdravím,
mám problém s programem VertrigoServ 2.24. Dělám stránky a chci to ukázat i někomu jinému, proto jsem si zajistil veřejnou IP adresu a tím pádem by měl být web vidět i jiným lidem. Ale nic se nenačte a vyhodí to chybu. Můžete vyzkoušet sami vzhled
Nevíte jak nastavit, nebo opravit aby to jelo?
Díky

Podme si ujasnit pojmy a dojmy.
Tvoja ip, z ktorej sem pises je registrovana na CZ ISP (PorubaNET). IP, ktoru podla teba ma tvoj server a dostal si od ISP je holandska IP. Je takmer nemozne, aby ti ISP pridelil holandsku IP.
Predpokladam klasicky scenar, ISP natuje 1:1 verejnu ip smerom na tvoj router. Potom mas na vyber dve moznosti, bud spravis DMZ na svoj pc, kde ti bezi server alebo presmerujes niektori z portov na dane pc.
Pozeram, ze si to uz asi zvladol, pretoze na tvojej ip/vzhled uz bezi nejaky template z free css template, takze si problem pravdepodobne vyriesil;o).
Edit: Svoju ip zistis cez google, zadas my ip, hned prvy odkaz ti ju ukaze. Pozor pokial naozaj tvoj ISP robi nat 1:1 nie je tvoja verejna ip pravdepodobne pristupna zvnutra jeho siete! T.z., ze pokial napises verejna_ip/vzhled doma tak nic neuvidis a dostanes timeout. Samozrejme vsetkym ostatnym pred tymto natkom to pojde normalne. Je to len otazka ako spravil ISP presmerovanie IP na tvoj router.