Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novinky na poradni

Dna 7.8.2011 sme spustili na vsetkych vetvach poradne niekolko noviniek. Okrem notoricky znamych "tlacitiek" na Facebook, Twitter, ci najnovsie aj Google+ sme zaviedli aj vizualnu pomocku pre uzivatelov vo viditelnom oznaceni adminov, moderatorov a ludi, ktorych vedomosti a know-how si vazime a mozeme sa zan zarucit (oznacenie radca).
V pripade, ze na vas problem odpovie niekolko ludi s protichodnymi nazormi odporuca vam poradna tim priklonit sa k nazorom ludi oznacenych ako moderator alebo admin. Na poradni je totizto pravidlom, ze sa jedna o profesionalov v danom odbore a je tak vyrazne pravdepodobne, ze ich rada bude vzdy ta najlepsia.
Uzivatelia oznaceni symbolom radca su zase ludia, za ktorych vedomosti sa vieme zarucit na zaklade dlhodobych pozitivnych skusenosti.
V buducnosti budeme samozrejme tento system vylepsovat a dufame, ze sa bude okruh ludi, za ktorych sa budeme moct s cistym svedomim zarucit rozsirovat.
Edit: 20.9.2011 sme spustili novu uvodnu stranku, zatial len v beta verzii, cize jej konecna podoba sa moze menit. Takisto budeme postupne prerabat sekciu kontakt.

mam dotaz, spis na tvurce poradny. mife, predem se omlouvam, ze reaguji na Tvuj prispevek, stromovou strukturu chapu, ale pres telefon je to nekdy peklo..
Nicmene- proc treba fora postavena na phpbb dokazou udrzet a zapamatovat si, ktere prispevky jsem si prohledl na pc a kdyz pak forum nactu pres mobil se mi zobrazi uz jako prectene. Samozrejme za predpokladu, ze jsem prihlaseny...
proc tohle neumi poradna?sikovna ficura a myslim, ze by rade lidi ulehcila zivot, navic s nastupujici generaci zobrazovadel jako tablety a velkoobrazovkove telefony to asi bude cim dal tim vic k reseni, ne?