Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s precitanim DVD

Mam tu DVD (male, 1.4 GB) na ktorom by malo byt nahrate video z nejakej videokamery (neviem vobec z akej, ani v akom formate, nic, viem len to ze sa jedna o kameru ktora zaznamenava data rovno na DVD).
Windows mi pre dane DVD ukazuje "Drive not found", ale Roxio Creator mi v Disc info ukaze Used Space 349.5 MB a tiez nejaky track na danom DVD.
Kameru k dispozicii ako som uz napisal nemam a ani v podstate nie je sanca zistit co to bola za kamera.
Poradi niekto ako ziskat data - video z daneho DVD?
Vdaka.

"pozeratelný formát" nemá nic spoločné so štrukturou dat zapísaných na nosiči. Nejak ti tato drobnosť uniká.

Jak to je zapásané na nosiči nevie ani Svatý Petr, ISO9660 ani UDF to nie, to Win pozná.
Vyrobca použil z neznamych dôvodov nejaký svoj file system, nemusí nijak korenspondovat so zvyklosťami co sa týka velkosti sectorov, CRC, hlavičeiek a iných maličkosti.

Bez analýzy profesionala v tejto oblasti ani ťuk. Podobné problémy s filesystemom sú s diskami na roznych DVD recorderoch a iných medialnych škatuliach s Hard diskami.

Tak som subory ziskal - vob a ifo. Islo teda o Video DVD. Pomohol mi programcek Iso Buster.

Teraz ale nastal dalsi problem - dane subory su poskodene - VLC ich sice prehra, ale ukazuje inu dlzku prehravania suboru ako je skutocna (ukazuje len niekolko sekund, ale subory maju dlzku radovo minut). Ako toto odstranit. Potrebujem totiz zo suborov opat vytvorit video DVD a ak ich dam skonvertovat do mpeg2 a potom napalit ako video, tak mi mpeg2 subor vytvori len z tych prvych niekolkych sekund a nie z celeho suboru. Existuje teda nejaky soft na fixaciu poskodenych vob suborov?

Skusal si to otvorit napr. v avidemux? (avidemux ma tusim funkciu demultiplexu) Alebo vo virtualdubmod? Alebo v DVD Smartripper 2.41?
Alebo hladaj na google slova vob demux, urcite kopec programov to vezme a len zahlasi ze dlzka v ifo je nezmysel alebo ju bude ignorovat ptz pracuje len s vob.