Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padnutí systému - blue screen

Zdravím. Právě mi spadly windowsy a program blue screen viwer zaznamenal tuto chybu viz . přiložený soubor .
Kde je problém ? Lze problém z tohoto programu vyčíst , nebo musím vypnout restartování při chybě a ofotit ten "blue screen".
Děkuji Tomy

ASUS M4A87TD/USB3
AMD Athlon II X4 635, rev. C3
Kingston 4GB (kit 2x 2GB) 1333MHz
Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM
AMD Radeno HD5670

1.disk se systémem - western digital 500GB
2.disk prázdný , naformátovaný , Samsung 160GB

vůbec nevím co ten " raid" je a jak něco takového zakážu

Aktualizoval jsem ovladače ale neupdatnul bios. nevím jak. Když jsem měl desku gigabyte tak jsem věděl , tam byla možnost a nebo přes win přes takový program . Ale teď mám asus a netuším jak to udělat . Musím vytvořit nějáké bootovaci CD nebo jak to udělat ?

bios není třeba updatovat, ale projít si jeho nastavení.
pokud jsou tam nadbytečné funkce jako raid režim řadiče disku, možná extra režim pro Serial ATA 6 Gb/s, vypnout.
přece jen je možné, že si některé komponenty s novými vlastnostmi desky nerozumí, nebo že výrobce ještě nemá dostupné stabilní ovladače.