Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybka Poradny? Pamatuje si přihlášení i když by neměla...

WinXP SP3, čerstvě nainstalované, Mozilla Firefox 3.6.18 (ale dělá to na více PC).
Přihlásím se na poradnu s tím, že NEzaškrtnu zatržítko "pamatovat si přihlášení". Zavřu Mozillu, restartuju PC, otevřu Mozillu, napíšu do adresního řádku "pc.poradna.net" a co to? Furt jsem přihlášený. To není moc dobrý, ne? Já vím, můžu se ručně odhlásit, ale k tomu tam to zatržítko je, abych se odhlašovat nemusel, ne?

Máš poradnu v záložkách? Pokud ano, tak máš možná zaškrtlé políčko úplně nahoře v dialogovém okně "Odstranit historii procházení", je tam něco ve smyslu "Chránit data oblíbených webových položek".
Je to IMHO to, že sušenky z oblíbených webů to data nevymaže. Po reinstalu jsem to měl taky tak, vymazal jsem data, ale po opětovném spoštění IE jsem byl přihlášen. Po odškrtnutí tohoto políčka to bylo vyřešeno.

cookies bez zaskrtavatka (bez zapamatovani):

poradna_user_nick - gd Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:20:54 GMT
poradna_user_password Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:20:54 GMT

se zatrzenim je tu neni zadna zmena: Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:23:21 GMT

Jakou funkci presne ma mit to zaskrtavatko?