Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybka Poradny? Pamatuje si přihlášení i když by neměla...

WinXP SP3, čerstvě nainstalované, Mozilla Firefox 3.6.18 (ale dělá to na více PC).
Přihlásím se na poradnu s tím, že NEzaškrtnu zatržítko "pamatovat si přihlášení". Zavřu Mozillu, restartuju PC, otevřu Mozillu, napíšu do adresního řádku "pc.poradna.net" a co to? Furt jsem přihlášený. To není moc dobrý, ne? Já vím, můžu se ručně odhlásit, ale k tomu tam to zatržítko je, abych se odhlašovat nemusel, ne?

cookies bez zaskrtavatka (bez zapamatovani):

poradna_user_nick - gd Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:20:54 GMT
poradna_user_password Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:20:54 GMT

se zatrzenim je tu neni zadna zmena: Vyprší Tue, 23 Aug 2011 21:23:21 GMT

Jakou funkci presne ma mit to zaskrtavatko?