Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win2k a zapnutí BigLBA

Brý večer,tento dotaz je asi hlavně na Pavla: lze nějak docílit úpravy instalačky win2k SP4 tak aby už v sobě měla nějako zapnutou podporu BigLBA (jako je to u WinXP SP2)...jasně vim že to jde vochcat třebas skrytím partišny ale tohle by mě docela zajímalo...v nlitu ani na jsem to nenašel :-D
Předem dík

Preci logicky disk C musi byt mensi nez 137GB, jinak to je jedno. Treba ja mam C = 40G, D = 80GB a E = 200GB. Kolikrat jsem to v pohode preinstalovaval, s tim, ze jsem chtel zapisovat na E, tak jsem zapnul BigLBA.

Kdyz tam zapnuty BigLBA neni, tak se disk zaplni na tech 137GB a kdyz zaplnujes dal, tak se zacnou prepisovat puvodni data. Takze za cvili je z toho mrdnik.
Pokud ale na disku data mas a zadny tam nezapisujes, tak co by se asi mohlo stat ?
Ze by se ti porusilo MBR ? Tak si ho pro jistotu odzalohuj.

To je tym, ze vsetci ich studentoprogramatori su cely den zamestnani vyrabanim okruhlych okien a lietajucich papierikov do kosa, Edit: a este strasne potrebnych vyskakovacich bublin, a indexovania na pozadi :-D ale hlavna vec ze funkcionalita OS je na urovni roku 1990, teda sorry este horsia, nech neurazam vtedajsie nie-MS OS :-D

Mno jo kdyby raději než nové omalovánky (tím myslim ten nový OS) zlepšili stávající dvoulitry a řekněme i ty omalovany xpčka tak by to bylo lepší. Ty bubliny mě na xp vždy nechutně vytáčej a co můžu to hned vypínám :-D:-D
BTW tu BIGlba tool samosebou stáhlou mam a pro jistotu jsem si tím ověřil i xpčka (neboj v registrech jsem si to dokázal najít taky,ale já jsem to totiž nastavil v registrech a pak až stáhnul utilitku,mno ja vim to nejni normální:-D:-D:-D)

:-D Joj - to's mi kapnul do noty! Nejde snad ani o prgy a jejich odusevnele cinnosti ]:), jako o to, ze si useri na ty priserne omalovanky zvykli a strohe prostredi /std/ jim pripada jako nejaka ochuzenost. Me argumenty stran klasickeho vzhledu a vypnuti ruznych animovanych prisernosti berou jako slintani staricka nad davno vycpelymi casy... :-D