Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava

Ahoj,

dal by mi někdo dohromady slušnou herní PC sestavu, abych na ní rozjel na nejvyšší detaily většinu her? Max. do pětadvaceti tisíc (všechny komponenty z jednoho e-shopu). Taky bych chtěl doporučit k PC nějaký monitor, do deseti tisíc, velký rozlišení. Těším se na výsledek, moc děkuju ;-)

to opravdu ne, ale zase nepada na jednu stranu :-/ (teda doufam, ze ten Dell opravdu uz nepada, nicmene prvni kusy a bylo jich opravdu hodne, mirne padaly a bylo treba si to doma doopravit, tak aby byl monitor vodorovny - Dell samozrejme vracet penize nechtel a vzhledem k tomu, ze po treti vymene to bylo stale stejne, tak jsem si ho podomacku zafixoval sam.)

Tak na týhle sestavě rozjedu i ty náročný hry na plný detaily, aniž by mě otravovalo nějaký sekání, škubání obrazu, atd.?
Spíš si představuji monitor s trochu větší úhlopříčkou, popř. mě napadlo - jaké to je hrát hry na televizi (připojit při hraní her PC k televizi, třeba LED či LCD)?

Pokud si najdeš nějaké herní testy g.karet, tak lehce zjistíš, že je sestava vyhovující na všechny současné hry.
Psal jsi rozlišení monitoru a navíc 61cm uhlopříčka se ti zdá na hraní her malá?
( pokud ano tak se sám podívej po některém 27" jen s TN displejem, jelikož za ty peníze slušnější monitor nekoupíš)