Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hláška No-Signal , nejde obraz

Zdravím, mám od známého pc, fungoval mu, poslal mě ho poštou, ale jakmile mě přišel začal problém s obrazem, při zapnutí naskočí pouze hláška No-Signal, přitom vše je dobře zapojené, pc při startu pípne, dospěl jsem k názoru že restartuji bios, poté začal obraz normálně fungovat, následující den pc zase nešel zapnout, po restartování náhle šel, nyní zase nejde... Co dělat? Díky za rady! :puff:

Odpojil jsem od desky 2x2 konektor ze zdroje, nechal jsem pouze na desce velký dvouřadý konektor, a ještě jsem nechal ze zdroje konektory do hdd,mechaniky,čtečky karet atd.. a již cpu fan běží na 100% krásně a rychle a chladí procesor, takže myslíte že je to tedy zdrojem ten no-signal? Když díky tomu konektoru nejel větráček?

ja
"Vymenit vetrak, MB, zdroj."
Redmarx (dokonca s brondzovou hviezdickou)
"jenomze jak jinak nez postupnou vymenou komponent chces odhalit, co je vadne? Tak to odnes nekam do spravky."
fleg
"Ja by som to, ale videl na ten zdroj alebo dosku. Vadne mozu byt samozrejme aj procesor alebo pamata, ale to inak ako vymenou nezistis."