Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenačítají se mi proměnné $_SESSION

Zdravím a prosím o radu...

Na mém webu, kde mám i přihlášení a registraci mám následující problém...

Přihlašovací script mám podle http://www.abclinuxu.cz/clanky/programovani/prihla sovani-uzivatelu-do-webove-aplikace-v-php
všechno je super, různé zabepečení, ale mám problém, že když se přihlásím a brouzdám po webu, tak se mi občas (někdy často někdy vůbec) nenačtou hodnoty z $_SESSION["login_name"] a $_SESSION["session_login_string"], a když třeba refrešuju stránku tak se mi zase načtou...

Nevíte někdo čím by to mohlo být???

brouzdám po webu

To znamená na Vašem webu, kde jsou ty session, či otevřete druhý panel a tam "brouzdáte"?

tak se mi občas (někdy často někdy vůbec)

Pokud tedy "brouzdáte" v jiném panelu, a poté se po několika minutách přepnete do toho Vašeho, jak poznáte že se SESSION nenačetly? Pokud tam není nějaký AJAX, tak prohlížeč drží aktivní kopii v cache, takže se nic nezmění, dokud nerefreshnete.