Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "AMD Radeon Graphics přestal pracovat"

Dobrý den
AMD Radeon Graphics přestal pracovat mi píše když hraju nějakou náročnější hru. A je to tím že mám windows 7, protože na XP jsem nikdy s timhle neměl problém. Vždycky Spustím hru chvili hraju a třeba po 5ti minutách se mi hra sekne restartuje se obraz a napíše AMD Radeon přestal pracovat a nyní byl obnoven... pak už hru nemužu hrat protože v tom určitem useku to děla pořád... Máte někdo nápad co s tím? nějaka aktualizace nebo něco?
Z jakoukoliv radu budu vděčný díky. Radek.

No tak ja jsem s PC spokojenej mam ho už myslím 3tí rok a absolutně žádnej problem s ním nebyl kromě toho po přeinstalovani Windowsu že mi dělaji tu chybu nějake ty náročnější hry... Taky hry nějak zvlášť nehraju ale když je čas tak si k tomu rád sednu. Ale třeba hry jako je FIFA, NHL tam mi to nedělá... jen u takových víz. popsáno výše.

Tak fajn, skúsme to takto:
Napíš presne bod po bode aké ovládače si v akom poradí inštaloval - a hlavne odkiaľ si ich stiahol...
Ja Ťa nepodceňujem ani Ťa nezhadzujem, ale toto mi pripadá fakt, že sa snažíš narvať do systému bohviečo..

A ešte drobnosť:
Nesnažil si sa o pretaktovanie, alebo nepoužívaš CrossFireX, alebo si nestrčil grafiku do PCI Express x16 slot, running at x8 ?

Takže
Nainstaloval jsem prvně ovladač k základní desce (GB-EP45-DS3R P45) Chipset z téhle stránky http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-ep45-ds 3r_10/download/
Pak jsem nainstaloval ovladač na Grafiku (PowerColor HD4870 512MB DDR5 PCIe) z téhle stránky http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeo n_win7-64.aspx (tam jsem pro vyhledani sveho ovladače zadal parametry mé grafiky).
To je vše.
Co se týče Grafiky PC mi sestavoval Dealer a frčí mi už 3 roky bez jedinýho problému, takže nic jsem tam nepředělával ani nepřetaktovával... a CrossFireX mi nic neříká to ani nevím co to je... To já zase neinstaluju nějaky věci navíc nebo tak to ne... :)