Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí hard disk 500GB s FAT32 nefunguje v DVD přehrávači

Zdravím všechny,
potřebovala bych nutně poradit s připojením externího hard disku Maxell k našemu dvd přehrávači Panasonic DMR-EH69. Disk má 500Gb, snažila jsem se ho zformátovat na FAT32, což se mi pomocí Windows (Vista) povedlo pouze u svazku max. velikosti 32 Gb...Po připojení k DVD disk fungoval. Chtěla jsem ho zformátovat na FAT32 celý, což jsem provedla pomocí programu SwissKnife, v počítači se disk hlásí jako FAT32, ale DVD přehrávač ho přesto nenačte.
Zkoušela jsem formátovat pomocí více programů, ale vždy jsem došla ke stejnému konci:( jediné, co tedy fungovalo je formátování pomocí Windows, ale to je možné pouze pro 32 Gb:((((
Moc děkuji za jakoukoli odpověď

Změna předmětu, původně: Problém s externím hard diskem!!!! Prosím poraďte (host)

Ahoj, jak to teda dopadlo? Řeším úplně stejný problém, myslím si, že by mě mohl pomoct návod, udělat dvě partition a na tu jednu která má 128GB dát ty filmy a druhý nechat nevyužitý. Problém je v tom, že potom nemá cenu kupovat 500GB disky na takovéto účely, ale stači uplně třeba 250GB nebo něco menšího.