Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepínání monitorů klávesovou zkratkou

Mám monitor a televizi a potřeboval bych, jestli existuje něco na přepínání mezi hlavním a vedlejším monitorem, protože
mají rozdílný rozlišení a zároveň je mít nemůžu. Buď můžu dát jako hlavní ten monitor a to pak je obraz na televizi rozmazaný, nebo
zas nastavím jako hlavní tu televizi a na monitoru je vidět jenom výsek cekové plochy. Jakmile dojedu nakonec obrazovky tak kurzor
na monitoru zmizí jako kdyby v tom místě končil, ale na televizi je samozřejmě vidět. .
Hledal jsem program který by uměl aby byl obraz na obou obrazovkách ostrý ale doteď jsem nic nenašel. Pokud o něčem víte,
tak mi to sem hoďte, pokud by nic neexistovalo, tak alespoň nějaký jiný software, kterým bych mohl jednoduše klávesovou zkratkou
přehodit monitor z hlavního na vedlejší (a televizi naopak). Grafiku mám Geforce od nVidie a ovladače nejnovějsší.

Ja s tym nemam problem, s programom HotkeyP sa da prepinat rozlisenie aj na druhom monitore:

"- příkaz "Rozlišení monitoru" má nepovinný parametr číslo monitoru"

"Rozlišení monitoru

Parametry jsou šířka, výška, barvy, frekvence, číslo monitoru. Tato čísla musejí být oddělena mezerami. Šířka a výška se měří v bodech. Barvy se udávají v počtech bitů. Pokud máte jen jeden monitor, pak poslední pátý parametr nezadávejte. Pokud zadáte dvě čtveřice oddělené čárkou, pak bude klávesová zkratka přepínat mezi oběma rozlišeními.
Příklad parametrů: 1280 1024 16 60, 1024 768 32 75
Buďte opatrní. Zadávejte jen taková rozlišení, o kterých víte, že je váš monitor určitě podporuje. "

Lenze vsetko zalezi od TV, ak mas CRT (ne-LCD), obraz bude vzdy rozmazany, hlavne text, to je normalne, lebo rozlisenie CRT TV je nizsie, nemoze zobrazit text dokonale.

Jasne, len pozor na cisla, varovanie je aj v citacii z napovedy, ale radsej upozornim 2x. Ten druhy monitor vie len kratko v novej verzii.

Momentalne pouzivam 341 prikazov a to zdaleka nevyuzivam vsetky moznosti. Ked si niekto mysli ako si to mozem vsetko pamatat, ja to robim naopak preto aby som si pamatat musel co najmenej, zmenim si v roznych programoch skratky tak aby boli vsade rovnake, napr. banalnu vec ako hlasitost kolieskom mysi.

Je neskutocne co vsetko dokaze polovica megabajtu.