Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pcsx2 0.9.6 - jak nastavit dVirtualni disk

Dobrej chci se zeptat jak nastavit dVirtualni disk v pcsx2 0.9.6 kdyz dam spustit melo by se ukazat okno vyhledavani kde zvolit cestu jako u jinych pcsx2, a do virtualni jednotky v Deamonu sem taky zkousel nic nefunguje poradte prosím díky :)
Změna předmětu, původně: pcsx2 0.9.6
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
a
Taktéž předmět s pouhým názvem programu (či součástky počítače) bez dalšího upřesnění nebývá...
http://pc.poradna.net/a/view/690384-jak-se-ptat-kd yz-vas-zlobi-pocitac
(Kráťa) (Kráťa)

Otevri si pcsx2 0.9.6 a nahore klikni na tlacitko config dale pak configure a najdi si polozku cdvdrom a tady vyberes:
Linuz Iso CDVD 0.8.0 a OK.
Pak uz jen staci dat File a Run CD/DVD a vse by melo fungovat a pokud si ho spustil poprve nezapomen naformatovat memory karty.