Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s novým SATAIII diskem

Dobrý den, zakoupil jsem 2TB disk Seagate Green s rozhraním SATAIII a zapojil ho do desky Asus P5K Pro s SATAII řadičem, disk běží a načte se při startu i v BIOSu, ale ve windows není vidět ani ve správci disků ani ve správci hardware, kde může být problém SATA II a III jsou snad kompatibilní, tak nechápu, proč to nefunguje, toto se mi s diskem stalo poprvé.

Tak jsem zkoušel i live linuxové distribuce, a další diskové nástroje a dělá to pořád to samé, navíc jsem vypozoroval, že když je disk připojený, zpomaluje to POST, bootování a start Windows, tak šel dnes na reklamaci, jsem zvědavý, co mi k tomu řeknou.