Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrebuju program na upravu programu

mozna to zni blbe, ale potrebuju program na upravu programu :D
myslim to jako ze Stahnu nejaky programek a chci mu upravit desing
KAZDA RADA SE CENI :) dekuji za odpoved
Změna předmětu, původně: editace programu ...
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Ne licenci na program, ale souhlas tvůrce programu, že jeho sw můžeš měnit (z vlastní zkušenosti* vím, že tohle je velmi těžké až nemožné získat; občas je těžké získat i souhlas s pouhou lokalizací editací nějakého externího lng/dat/txt souboru). Bez toho jdeš na hodně tenký led...

* souhlas s editací *exe se mi podařilo získat jen u ruského alxsoftu