Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Wifi client

Zdravím, potřeboval bych nějaké zařízení s anténkou do USB, aby to fungovalo jako CLIENT normálně na doma. Nechci tahat kabely a mám tu počítač, který chci připojit přes wifi.

Poradíte mi prosím nějaký blbinec pro toto? děkuji :-)

USB nie je z princípu dobré riešenie pre sieťovú kartu, zbytočne to žerie systémové zdroje. Fungovať bude, je to potencionálny zdroj problémov. Ak máš možnosť, teda máš volný slot, zvol PCI kartu s možnosťoou pripojiť kablik cca 1-1,5m a externú anténku. Vieš ju umiestniť na miesto s lepším príjmom signálu, prilepiť na policu, stenu.