Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Hlasovanie o nove logo poradna.net - finale (ukoncene)

urobil som novy thread na hlasovanie, pretoze ten stary bol uz neskutocne dlhy a uz dost neprehladny. :o)
primarne sa beru hlasy registrovanych a pri rovnakom pocte rozhoduju hlasy neregistrovanych.
================================ ================== =======
1, nas novy navrh -

[poradna_logo.jpg]

================================================= ========
2, nase povodne logo -

[logo01.gif]

================================================= ========
3, krata-sancha

[poradnacssr6he.gif]

================================================= ========
4, Machy_CZ

[poradna1vo.jpg]

======================================== ========= ========
hlasovanie ukoncene! (IgorK) (anarchist) (IgorK)

IgorK 13.05.2006 23:59
IgorK
Vždyť my víme, jak se jmenuješ. Netřeba to zdůrazňovat. :-D
anarchist 14.05.2006 00:01
anarchist
:-D:-D:-D
IgorK 14.05.2006 00:04
IgorK
Líbí se mi Kráťa - Sancha.
Fuente 14.05.2006 00:02
Fuente
Ale vždyť víš, že je to tu zakázaný!
anarchist 14.05.2006 00:03
anarchist
Hlasovať budem, keď sa k tomuto vyjadrí Josephino: [poradnalogo6mc.jpg]
msx. 14.05.2006 20:50
msx.
Klidně se k tomu vyjádřím, zaleží co chceš slyšet? ;-) Ale teď vážně, to pořádná poradna mi příjde z…
josephino 14.05.2006 20:58
josephino
Lebo to drobné pořádna poradna sa mi celkom nevidí. Dobre, dávam teda hlas prvému logu, ale ešte otá…
msx. 15.05.2006 01:15
msx.
len tak ma teraz napadlo v suvislosti s volbami ma napadla volba prezidenta kde sa kona druhe kolo z…
fleg 15.05.2006 22:44
fleg
jo, to by mohlo bejt zajímavý.:-)
merlouska 15.05.2006 22:52
merlouska
zaujimave by to sice bolo, ale len pre vas. ]:)
IgorK 15.05.2006 23:10
IgorK
Jo, určitě:!::-)
mil 15.05.2006 23:11
mil
Ja mám nápad, urobme to ako Slovensko hľadá Superstar. Vyberme 11 lôg a potom postupne každý týždeň…
msx. 15.05.2006 23:17
msx.
A logo bude vybrano nekdy na Vanoce :-D
rh 15.05.2006 23:18
rh
Vieš, ja mám totiž dojem, že niektorým ide skôr o to napätie než o samotné logo.:-D
msx. 15.05.2006 23:29
msx.
to byl asi účel návrhu:-D
merlouska 15.05.2006 23:31
merlouska
A co to zkusit podle Česko hledá Superstar? Vyberte 11 log a každý týden vyhoďte to, které dostane n…
adams 15.05.2006 23:33
adams
Se ti ty kapitalisto divim ze sem vubec lezes. Ke kazdy veci 100 pripominek a vysledek zadnej - nech…
Kroupa 16.05.2006 07:24
Kroupa
No, trošku tuhle diskuzi sleduju a nemůžu se zbavit dojmu, že má Adams v lecčem pravdu. Ale možná, ž…
Georgij Gadjukin 16.05.2006 11:34
Georgij Gadjukin
samo, že má pravdu. (ikdyž každý má svou) Hlavně se jí drží - kdo nic nedělá, nic nepokazí :-D
ancer 16.05.2006 12:16
ancer
velmi dobre si to napisal. naprosty suhlas. :-)
IgorK 16.05.2006 12:21
IgorK
Samozřejmě má Adams v mnohém pravdu, ale to se tu velmi nerado vidí. Ale nejde do toho kecat Igorovi…
Honza2 16.05.2006 14:39
Honza2
ale nehovor. keby to bolo tak ako hovoris, tak som davno tuto reakciu mohol vymazat a nenamahat sa v…
IgorK 16.05.2006 14:49
IgorK
Taky že jsi mazal, to víš že mazal, a několikrát. A já tu nejsem na výrobu loga, jako uživatel říkám…
Honza2 16.05.2006 15:06
Honza2
1., ja som ta nemazal 2., ja tutu debatu uz tiez uzatvaram. howgh
IgorK 16.05.2006 15:09
IgorK
Igore, chtělo by to více tolerance k lidem typu Honza2. Jedná se totiž o nesmiřitelné bojovníky s j…
Paullus 16.05.2006 15:23
Paullus
budem sa snazit. :-p;-)
IgorK 16.05.2006 15:25
IgorK
Vase starosti bych chtel mit..
Ynd0r 16.05.2006 15:10
Ynd0r
Několikrát jsem řekl, že to nebudu dělat. A nikdo mě k tomu podobnýma narážkama nedonutí ]:(. Logo n…
adams 17.05.2006 03:10
adams
A copak jsi nám to sem vložil za obrázek?
anarchist 17.05.2006 04:11
anarchist
To je to pošlení, šo šem ši či dny majoval. :-p
adams 17.05.2006 04:22
adams
Škvjelý, teď už víme, že ďokážeš logo za či dny! :))
Kurt 17.05.2006 07:30
Kurt
Jojo. Ale je to i včetně procesu výběru z několika variant. ]:) [mod]Hádáte se tady jak malí kluci.…
adams 17.05.2006 15:54
adams
Joan Miró máznul třikrát štětcem a měl logo pro olympiádu v Barceloně během dvaceti vteřin. 8-) Ale…
_janecke_ 17.05.2006 18:57
_janecke_
Tak nevím... řeší se tu logo poradny.net Jenže, pokud je mi známo, měl být záměr tohoto serveru, že…
Georgij Gadjukin 16.05.2006 15:25
Georgij Gadjukin
ja som myslel, ze to je jasne z titulku.:?: preto som pisal o logo poradna.net a nie pc.poradna.net,…
IgorK 16.05.2006 15:29
IgorK
Tak to je problém teda s mým logem:-[, protože když se soutěž zadávala, tak šlo o logo na počítačovo…
Machy_CZ 17.05.2006 21:24
Machy_CZ
Logo se tu propírá již čtvrtým měsícem a nevypadá to, že by to mělo konce. Proto říkám, že už to chc…
adams 16.05.2006 16:30
adams
uz sme ho rozpracovali a mame pripravenych(vdaka hostovi) az 16 novych variant.
IgorK 16.05.2006 16:34
IgorK
primarne sa beru hlasy registrovanych a pri rovnakom pocte rozhoduju hlasy neregistrovanych. Tak to…
Machy_CZ 17.05.2006 21:30
Machy_CZ
Kdy už bude to logo vystavený?
T.I.P 18.05.2006 15:57
T.I.P
hlasovanie ukoncene, tak prosim uz dalej nehlasujete. dik.
IgorK 22.05.2006 01:51
IgorK
Kedy uzrie nové logo svetlo optických káblov?;-)
msx. 12.06.2006 23:32
msx.
Koukam, ze je nahore novy logo? [logods2.gif] To mi zas neco uniklo..
Ynd0r 28.07.2006 12:17
Ynd0r
Ano, je tam :-)
josephino 28.07.2006 12:18
josephino
pekny
Ynd0r 28.07.2006 12:20
Ynd0r
Tak to mě uniklo taky! A není vůbec špatný, dát místo šedé tmavší modrou, bylo by ještě lepší. :-)
janík 28.07.2006 12:50
janík
Chceme stary logo !!!!!!!!!!:!::!::!::!::!::!::!::!:]:(:x:
Redmarx N 28.07.2006 12:38
Redmarx N
http://pc.poradna.net/question/view/47781-navrh-na- doplneni-nez-polozite-dotaz#re-47798
Kurt 28.07.2006 13:11
Kurt
To niektorí máme šťastie. Ja tam stále vidím staré logo.:-D
msx. 29.07.2006 02:50
msx.
To novy logo se mi moc nelibi .. teda ja bych ho nezvladl ale proste to starsi mi pripadalo hezci N…
MKc 28.07.2006 15:35
MKc
A co sa ti nepaci na "ceskoslovenska poradna"? :-)
MM.. 28.07.2006 16:13
MM..
Mě se na tom nelíbí že se hlasovalo o 4 logách /v posledním kole cca 120lidí/ a stejně vyhrálo pátý.…
MM_tank 28.07.2006 18:36
MM_tank
Toto hlasování bylo zastaveno a celá věc s logem dána k ledu. Když si dobře prostuduješ diskusi, mož…
anarchist 28.07.2006 18:49
anarchist
Já to říkal, že demokracie je pitomost ;-) Kdyby světu vládli ti, co něco umí a něčemu rozumí místo…
adams 30.07.2006 19:59
adams
Když to vezmu kolem a kolem, já jsem nakonec s novým logem spokojenej velice. Shodou okolností jsem…
Máslo 28.07.2006 19:19
Máslo
Logo? To mě nevzrušuje [schrnkans8.gif]
Máslo 28.07.2006 16:03
Máslo
Máslo? To mě nevzrušuje. [maslood0.png]
anarchist 28.07.2006 16:11
anarchist
...se mi v těch hicech avatar rozpustil, no [angry-smiley-053.gif]
Máslo 28.07.2006 16:36
Máslo
mam stejny :-)
foltyn 28.07.2006 20:48
foltyn
Dik Maslo, me uz taky nove logo nevzrusuje, Adblock to jisti. 8-)
Redmarx N 28.07.2006 23:24
Redmarx N
Ale veď nové logo tu nie je, tak o čom všetci točíte?
msx. 29.07.2006 00:59
msx.
Předpokládám, že je to žert. Ovšem kdyby nebyl, doporučuji použít Ctrl+F5.
anarchist 29.07.2006 01:57
anarchist
Refresh som robil cez ikonu niekoľkokrát. Skúsil som teda aj Ctrl+F5. Výsledok je tu: [logo.gif] Jed…
msx. 29.07.2006 02:35
msx.
Každej se rád napije, ale je dobré to nepřehánět... ;-)
anarchist 29.07.2006 04:48
anarchist
Kurník a ja že v čom je problém. Takže to tým pivom z minulého týždňa.:-D Inak je mi zvláštne, že eš…
msx. 29.07.2006 22:51
msx.
Toto je odpoveď admina z intranetového fóra: ano, je cachovanie, kazda stranka si moze v parametroc…
msx. 29.07.2006 23:29
msx.
kazda stranka si moze v parametroch nastavit prikazy pre cachovacie servere, ak nema ziadne, tak sa…
Kurt 29.07.2006 23:47
Kurt
Vypni si v prohlížeči proxy, dej to na přímo a budeš to mít hned.
Kráťa 29.07.2006 23:48
Kráťa
Ale ja musím ísť cez proxy, nemám verejnú IP. Okrem toho mám FF nastavený tak, že pripojenie zistí a…
msx. 29.07.2006 23:54
msx.
Koukam ze logo je uplne jine, nez se davala k hlasovani, pokud to chapu tak to cele bylo knicemu. :-…
virus 28.07.2006 19:06
virus
To bola len reklama na návštevnosť.:-D;-)
msx. 29.07.2006 02:52
msx.
Nie, bolo vela protestov (vid celu diskusiu) tak sme urobili dalsich 20 navrhov a dohodli sa na tomt…
MM.. 29.07.2006 13:45
MM..
kdyz ceskoslovensko, tak aspon udelejte tu spodni pulku loga modrou a ne sedou, at je to barevne jak…
rr 30.07.2006 08:31
rr
Boli aj navrhy s modrou a na tomto sme sa dohodli. Poradna ma mnoho farebnych schem a modra by nepas…
MM.. 30.07.2006 17:59
MM..
A cez čo diskutujú moderátori? Máte tu nejaké skryté vlákna, ktoré vydíte iba vy, tak ako to dokáže…
msx. 30.07.2006 21:35
msx.
To je myslím (nejen v rámci tohoto threadu) zcela irelevantní...
host 30.07.2006 21:40
host
phpBB sa moze ist skryt. 8-)
MM.. 31.07.2006 00:46
MM..
To, co je ted nahore - ceskoslovensko.....
Abox 28.07.2006 19:56
Abox
Ja chci mit moznost si zapnout v profilu nezobrazovani loga ]:)
MKc 28.07.2006 20:08
MKc
:-O no jo, tak holt adblock: logo.gif [mod]Tag code není určen pro vkládání odkazů. (anarchist)[/mo…
adams 30.07.2006 19:55
adams
to není odkaz, ale kód, který se vkládá do adblocku. Kde je smajlík OMG?
adams 30.07.2006 20:00
adams
Na přiteplený avatary dokonalá věc.
anarchist 30.07.2006 20:01
anarchist
Na moderátora krapet divný výlev ]:).
adams 30.07.2006 21:00
adams
:?: Dyk to v moderátorském proužku není. :?:
Kráťa 30.07.2006 23:08
Kráťa
Vidíte, ja tu mám staré logo, tak je všetko OK. http://img148.imageshack.us/img148/8449/porad328apo…
msx. 28.07.2006 22:42
msx.
Já nevím, ale už mi ty nekonečný diskuze o logu začínají připadat trapně. Vždyť ono na tom koneckonc…
ruda 31.07.2006 00:58
ruda
Máš pravdu, je to únavný. Toto vlákno pozbylo dávno smyslu a navíc už je neúměrně dlouhý, nepřehledn… poslední
anarchist 31.07.2006 01:01
anarchist

No chtěl bych přece jen vědět, v čem je "myšlenka" implementovaná do loga č. 1 sdělnější než myšlenka loga č. 2 :-/.
Podotýkám, že jsem nehlasoval, anžto se domnívám, že mám již odhlasováno 8-). .... nemám rád způsoby, kdy se řekne "tak to zrušíme a odteďka znovu a pořádně" , nehledě na to, že si nejsem zcela jistý, že logo č. 4 je zde zcela legálně (mohu se ale mýlit a roli náhradníka drží oprávněně :-| ... vyhledávat to nebudu).

Souhlas .... změna loga se provádí obvykle při "významných" událostech. Takže příležitost byla při přechodu na ostrý provoz, další příležitosti se nabízejí při změně designu stránek, změně (rozšíření) obsahu stránek a pod. a měly by se (dle mého názoru) dít direktivně v návrhovém týmu, v souladu s CELKOVÝM grafickým provedením stránek :-| .... a jak už jsem tady v některém příspěvku psal "koně co táhnou se nepřepřahají ... zavedená firma se neruší".

Ale já jsem přece reagoval na dvě věci které se nedají směšovat :-/.
1. Igor napsal "ja som tiez hlasoval pre 1, lebo to logo ma myslienku. 8-), a tak jsem se ptal, v čem je myšlenka loga č. 1 "hlubší", než u loga č. 2 :-(.
2. Sám říkáš, že reset hlasování ti také nebyl po chuti a stal se až na "nátlak" uživatelů (mezitím jsem si přečetl konec zamčené diskuse k původnímu hlasování a tak ten reset i částečně chápu), ale vyhnul si se "osvětlení" tématu, který jsem zmínil a to, zda zařazení loga č. 4 (jako náhradníka za logo vyřazené) je zcela v souladu s "postupovými pravidly", která jste stanovili na začátku soutěže VY.
Po odeslání příspěvku si v "souznění" s Kráťou půjdu zaškrtnout logo 2 ;-)

To by bolo predsa este lepsie - su tu rychle a efektivne riesenia, ziadne 10hodinove cesty po klukatych cestickach bludiska :-D
Kde je napisane ze po bludisku sa musi chodit po cestickach, a ze sa nemoze rozrazit buldozerom? :-)
Ver mi ze v praxi je casto efektivnejsie riesenie typu "buldozer", ako sa srat s nejakym nezmyslom 1500 hodin :-)

Bludisko vyzera sice ako trochu nasilne prilepene (mozno by pomohlo velmi mierne to bludisko a sipku zmensit), ale prave to bludisko (hlavne asi ta sipka) je IMHO symbol ktory okamzite udrie do oci a vytvara znacku (ludia si to zapamataju). Taky text s ciarkou si nikto nezapamata.
U mercedesu si tiez nevsimnes napis Mercedes, ale vsimnes si hviezdu. A tiez som si vzdy myslel ze na koniec prednej kapoty sa ta hviezda vobec nehodi :-) Ale ked si ides kupovat auto hned si spomenies na trojcipu hviezdu :-D

Klidně se k tomu vyjádřím, zaleží co chceš slyšet? ;-) Ale teď vážně, to pořádná poradna mi příjde zbytečně velké, vlastně to pořádná poradna mi do loga příjde jako zbytečný text, který je vhodný jako slogan/motto. Z loga bych ho úplně vypustil, ať už jako velký text, nebo malý...

Proč jsi vlastně chtěl ať se vyjádřím? :-)

Lebo to drobné pořádna poradna sa mi celkom nevidí. Dobre, dávam teda hlas prvému logu, ale ešte otázka. Nemohla by z pôvodného loga ostať ľavá strana? Potom aj favicon by bola pochopiteľnejšia. Totiž favicon je jednoducho najlepšia taká aká je a tú by som nerád videl inakšiu.

len tak ma teraz napadlo v suvislosti s volbami ma napadla volba prezidenta kde sa kona druhe kolo zvacsa pokial kandidat neziskal nadpolovicnu vacsinu v kole prvom...cize navrh znie spravit este velke finale v dvojici (boj o druhe postupove miesto by bol zaujimavy;o). igork ma urcite zjazdi ze zase budeme volit logo do vianoc ale ja to beriem ako zabavu lebo cela vec s volbou loga je odveci logo mal zvolit uzky okruh ludi a bol by pokoj. takto je aspon zabava. takze chce este niekto okrem mna prezidentsky styl volenia;o)?

A co to zkusit podle Česko hledá Superstar? Vyberte 11 log a každý týden vyhoďte to, které dostane nejméně hlasů.

Ale vážně.. demokracie nefunguje, jak při volbě parlamentních stran, které pak čtyři roky likvidují stát, tak při výběru loga socialistické poradny. Chce to direktivní zásah zvolených vybraných odborníků, kteří podle kvality vyberou to nejlepší. Masy nemaj vkus ]:).

Samozřejmě má Adams v mnohém pravdu, ale to se tu velmi nerado vidí. Ale nejde do toho kecat IgoroviK a Josephiněnovi, neboť poradnu nevlastníme. Poradna bude buď radit, nebo se přesně adresně vymezovat proti nečemu a někomu. Chvílemi jsou Igorovy reakce komické, což si ovšem on jako jeden ze zakladatelů může dovolit. Za sebe si přeju, aby tu bylo hodně zodpovězených rad a na tom nečitelné logo-nelogo nic nezmění.

ale nehovor. keby to bolo tak ako hovoris, tak som davno tuto reakciu mohol vymazat a nenamahat sa vobec s odpovedou. keby sme boli taki autoritativni, tak ziadne hlasovanie nebude a dame take logo, na akom sa dohodneme. mozno by to bolo aj najlpesie, lebo tu sa niektorym ludom clovek nikdy nezavdaci, nech robi co robi. a teraz pre tych menej chapavych: je lahke kritizovat, to dokaze uplne kazdy, ale ked ma urobit nejaky vytvor, tak sa po nom zlahne zem a preto som suhlasil s tymto nazorom:

Hlavně se jí drží - kdo nic nedělá, nic nepokazí

Taky že jsi mazal, to víš že mazal, a několikrát. A já tu nejsem na výrobu loga, jako uživatel říkám svůj názor. Ty jsi hochu trochu podebraný, netýkavka. Příště se tedy neptej na názor a nenech o věci diskutovat. Za sebe se těším na dobré příspěvky na této poradně a kvůli prkotinám už nebudu plýtvat svým časem. Toť vše.

Igore, chtělo by to více tolerance k lidem typu Honza2.

Jedná se totiž o nesmiřitelné bojovníky s jakýmikoli projevy zvůle moderátorů na diskusních fórech, kteří jsou ochotni za cizí názor nasadit i vlastní život. Musíš se smířit s tím, že i na Tvé poradně bude probíhat permanentní revoluce a boj za deštné pralesy.....

Několikrát jsem řekl, že to nebudu dělat. A nikdo mě k tomu podobnýma narážkama nedonutí ]:(. Logo není, alespoň pro mě, blbého, pomalého a neschopného kritika, práce na hodinu. To poslední, co jsem dělal, mi spolu s variantama trvalo asi tři dny (pravda, ještě jsem se při tom za pochodu učil s illustratorem) a tak moc vás zase rád nemám. Někdo jich nafláká za hodinu deset, ale tohle já neumím, a po pravdě bych to ani umět nechtěl.

[manta.gif]

Tak nevím...

řeší se tu logo poradny.net Jenže, pokud je mi známo, měl být záměr tohoto serveru, že na něm poběží x různě profilovaných poraden a tato, rozuměj pc.poradna.net je pouze jednou z nich. Tohle logo, o které se tu už drahný čas spousta lidí handrkuje má být logo čeho? Subporadny PC nebo obecně serveru poradna.net? Ať tak nebo tak, pokud má být "nadporadnové" mělo by takovým opravdu být a tudíž loga 2 a 4 automaticky vypadávají. Pokud se jedná o logo pc.poradny.net, pak jsou naopak loga 1 a 3 trochu neidentická
Každopádně si myslím, že hlasování, ankety, či volby v tomto rozsahu jsou blbost. Spousta emocí a výsledek žádnej

Logo se tu propírá již čtvrtým měsícem a nevypadá to, že by to mělo konce. Proto říkám, že už to chce radikální řez. Návrh, který je uživateli preferován je jasný, je to podloženo i hlasováním, takže se menšina bude muset přizpůsobit. Už to chce jen rozpracovat a poopravit dle připomínek, které tu proběhly tak, aby byli nějak spokojeni všichni. Ale to je asi všem co to sledují jasné. Nač čekat :?:

primarne sa beru hlasy registrovanych a pri rovnakom pocte rozhoduju hlasy neregistrovanych.

Tak to téměř ti neregistrovaní nemusí hlasovat.:-( Nebylo by lepší třeba neregistrovaným hlasům dát poloviční hodnotu než registrovaným např.(2 neregistrované = 1 registrovaný)? A v případě rovnosti by pak rozhodl třeba počet hlasů celkem nebo registrovaných ?

Toto hlasování bylo zastaveno a celá věc s logem dána k ledu. Když si dobře prostuduješ diskusi, možná pochopíš, proč se tak stalo. Po dlouhé přestávce jsme přistoupili k hlasování internímu vč. mnoha nových návrhů. Nakonec z toho vzešlo logo, které vidíš nahoře. Je mi líto, že spousta hlasů nebyla vyslyšena, ale stalo se. Jsou situace, kdy je volná diskuse evidentně na škodu. Nebylo to snadné ani v omezeném počtu lidí, natož takto veřejně. :beer:

Refresh som robil cez ikonu niekoľkokrát. Skúsil som teda aj Ctrl+F5. Výsledok je tu:
[logo.gif]
Jedine, že máme cacheovanie na proxy serveri, ale táto možnosť sa mi zdá dosť pritiahnutá za vlasy.

Edit: vidí ho aj Opera, takže vo FF to nie je. Napísal som do intranetového fóra, že nech sa mi k tomu vyjadria.

Edit 2: Je to zrejme tak, ako som napísal. Skúsil som sa na stránku pozrieť cez www.anonymizer.com a nové logo naozaj naskočilo.

Edit 3: Ako som si overil, tak nové aj staré logo majú rovnakú URL, takže všetci v tomto príspevku uvidia nové logo. Takže, aby všetci vedeli, ja tam vidím staré, čiže toto:
http://poradna.net/_moderator/images/logo/logo01.gi f

Kurník a ja že v čom je problém. Takže to tým pivom z minulého týždňa.:-D Inak je mi zvláštne, že ešte stále je to cacheované. Stále mám staré logo. Mohol by som požiadať administrátora o jemnú úpravu stránky poradne, aby bola iná cesta k logu alebo čo a tým by sa mi načitávalo nové? Alebo ešte lepšie, nastaviť nejaký príznak na vymazanie cache a načítanie obsahu odznova. Viem, že je nejaký taký tag a možno to pomôže, aby server vymazal cache.;-)

Toto je odpoveď admina z intranetového fóra:

ano, je cachovanie, kazda stranka si moze v parametroch nastavit prikazy pre cachovacie servere, ak nema ziadne, tak sa cachuju gify cca 48hod.

Edit: Môžem poprosiť o úpravu parametrov stránky a tým vymazanie cache servera?;-)